darklight - komentarze


Kocha, lubi, sznuje...

***



Czy nie zastanawiali¶cie się kiedy¶ nad tym, że się komu¶ podobacie, ale nie wiecie jak o to spytać? Nie macie pewno¶ci czy ta osoba chce być przyjacielem, czy kim¶ jeszcze bliższym? Ciężki orzech do zgryzienia. Nie wiem co o tym my¶leć. Nie chcę tu niczego za dużo napisać, żeby potem nic z tego nie wynikło. Pożyjemy, zobaczymy...

A tymczasem w szkole jak w szkole: nauka, pogaduchy, spacerki i oczywi¶cie mizianie po rękach. Hehe, to jest życie. Dobrze jest mieć takich fajnych ludzi w klasie, z któymi można pogadać o wszystkim... Naprawdę się cieszę, że poszłam do tej a nie innej szkoły...

Za jak±¶ godzinkę wychodzę na próbę do teatru... Ciekawe czy będzie równie wesoło jak zawsze... Buziaki.


***



Imię:


Wy¶wietlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
27.10.2006 :: 21:31 :: staticline608.toya.net.pl

Justysia;D

Ejjj o kim ten pocz±tek?? czemu ja nic nie wiem... kocham takie tematy, a ty mi nic nie powiedziała¶... no nie:P:P Pogadamy o tym w szkole kochaniutka!!! Tak łatwo Ci nie daruję;D
Ja też sie bardzo cieszę, ze nie poszłam nigdzie indziej, bo jest cudownie... trzeba przyznać, ze nasza klasa jest ¶wietna;););) Białe misie rzadz±;D hehe;)
27.10.2006 :: 18:26 :: l-net2.pai.net.pl

Zyciool

Kffiot??
Koffas mnie jesce??
a jak bardzo?
bardzo bardzo?
A buu...
BUKKAKE:D
23.10.2006 :: 23:25 :: host-ip22-167.crowley.pl

Blanda

Czy sie podobam. Ta. Ale chyba nie tym to mam. Odwieczny porblem większo¶ci kobiet.
23.10.2006 :: 17:37 :: staticline637.toya.net.pl

Zyciool

Hej!! czy ja o czym¶ nie wiem, przypadkiem?? i miała¶ mi dzi s oddać Moulin Rouge!!! To było w twoim interesie, by mnie odnaleĽć i mi oddac the movie;p Ale nie, nie fatyguj się... foch z przytupem tylko... DUUUUUUUUUUUUUUZY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Talk.pl :: Wróć