darklight - komentarze


O takiej jednej...

***



Opowiem historię pewnej osoby. Była to dziewczyna o niskiej samoocenie, która wciąż pod maską śmiechu i radości kryła ból i smutek. Pragnęła tylko szczęścia i przyjaźni. W dzień starała się być normalna: miała wspaniałych przyjaciół, dobrą szkołę. Ale w nocy, kiedy gasło w domu światło ona siedziała i myślała o swojej niedoli. Czasem pisała wiersze na papierze, czasem na własnej skórze. Chciała płakać ale nie potrafiła. Ile razy pomyślała bowiem o całym złu, które ją ogarnęło nie była w stanie nic zrobić. Ciężko jej było na świecie, wciąż próbowała się targnąć na swoje życie. To niesamowite: była jak dwie różne osoby, inna w dzień i w nocy. Tak często zawodzili ją ludzie, którym ufała, tak często cierpiała za to, czego nie zrobiła. Ile raz prosiła Boga aby zabrał ją z tego świata, ale śmierć nie nadeszła... Czemu mając tak wspaniałych przyjaciół i ciekawe życie chciała je utracić? Bo ból i cierpienia jej zadane były tak silne, że nie potrafiła się bronić przed narastającą falą żalu i gniewu. Nie wiem jak dalej będzie żyła i co się z nią stanie...

Tą dziewczyną jestem właśnie ja...


***



Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
13.11.2006 :: 20:20 :: cki33.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Ta dziewczyna jest widoczna wszędzie.
Nie myśl, że tylko ty odczuwasz takie rzeczy...
Pozdrawiam, trzymaj się jakoś...
12.11.2006 :: 21:20 :: 212.191.170.241

kochanie nie czytałem notki, przepraszam ale ja teraz znowu sie kuje;/ wiec wiesz;p ja tylko skomentuje i tyle;] strasznie za tobą tęsknie i mocniutko cie koffam jak of course moją Zytke najdroższą;d;* musimy sie jak najszybciej spotkać, musimy iść na krańcóweczke;) musimy isc zaszaleć jak za dawnych dobrych lat;d jutro czeka cię długa rozmowa ze mną przez telefon - pamiętaj;d o jezu bez was w sql jest tak nudno i tak pusto;(;** a ja za tobą tak tęsknie, kurde i wogole moja ciemna przeszłość, jak ja wszystkiego żałuje... chce naprawić stare błędy i chce zeby było jak dawniej, jak za dawnych dobrych lat;] przecudowne chwile...;* kCiĘ;** wogóle pamietaj o mnie, o naszej przyjaźni i o naszych rozmowach o roszku;p to były wielkie i wspaniałe czasy;* jeszcze raz kcięę i do zobaczonka;d;*
LoVe YoU my BesT FrIeNd;***
12.11.2006 :: 20:13 :: l-net2.pai.net.pl

Zyta

Ten ból i cierpienie zadawane było przez wiele osób. Wiem, że jedną z nich byłam ja... teraz chcę Ci tylko powiedzieć, że wyciągam do Ciebie za każdym razem pomocną dłoń i chcę byś z nami zawsze była. Nie chcemy Cię utracić, mimo że może nie zawsze było nam wszystkim łatwo. Nie doprowadzaj innych do tego by i oni źle się czuli... bo nie pomogli. Nie rań mnie tymi słowami, że masz dość. naucz się żyć w jakimś określonym celu. BO zawsze jest na Twojej drodze ktoś, na kogo mozesz liczyć. Dziękuję za wczoraj, że byłaś. Już mi troche lepiej...
P.S. Skasuj adres bloga z onetu... nie ma go już:*
12.11.2006 :: 09:52 :: acig102.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jagodka

Kfiatus ... mimo wszystko, pamietaj , ze masz mnie ... <3 :*

Talk.pl :: Wróć