darklight - komentarze


Szczęśliwa...

***



Tak! Nareszcie! Jestem szczęśliwa, bo zakochana... Bo co byście czuli, gdyby chłopak ukląkł z różą i poprosił was o chodzenie? Najpierw szok, potem bezgraniczna radość... Tak właśnie się czuję... Nie jestem w stanie myśleć o niczym innym... To jest jak spełniony sen, jak bajka ze szczęśliwym zakończeniem... Jeszcze ten niesamowity pocałunek w szatni... Po prostu nie wiem jak to opisać. Wreszcie nie muszę się niczym zamartwiać. Wreszcie czuję się potrzebna. Robię wszystko z radością. Nie wiem co więcej napisać bo rozpiera mnie energia i jestem rozkojarzona... Buziaki dla mojego kochanego Misia...


***



Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
17.11.2006 :: 08:34 :: aaa226.internetdsl.tpnet.pl

ylonaa1993

Napisz nową nocie;P / Boosiaki =***
16.11.2006 :: 17:31 :: 212.191.170.241

no kochanie gratuluje;* jestem happy razem z tobą, ciesze sie że znalazłaś chłopaka;) i jakie to romantyczne ahh;d kurde... nie wiem co napisać;] kC skrabie;*
16.11.2006 :: 16:40 :: staticline608.toya.net.pl

Justynka

No kwiatuszku wreszcie Bardzo się cieszę, ze tak wyszło Wiedziałam ze sie Kamil w końcu zdecyduje bo było na kilometr widać że was do siebie ciągnie Oby wam sie jak najlepiej ułożyło;D Albo inaczej napisze... zeby zawsze było tak jak jest teraz hehe:*
16.11.2006 :: 08:32 :: aaa226.internetdsl.tpnet.pl

ylonaa1993

cieszę się, że jesteś szczęśliwa.. do mnie nigdy takie szczęście nie
15.11.2006 :: 19:13 :: acif28.neoplus.adsl.tpnet.pl

:)

Zostalam zmuszona do skomentowania wiec chcac nie chcac to zrobie : CIESZE SIE ZE WRESZCIE JESTES SZCZESLIWA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Talk.pl :: Wróć