darklight - komentarze


Dzień pidżamowy i inne perwersje...

***



Dawno niczego nie pisałam... Nie było jak, o czym i kiedy... No ale wreszcie dorwałam komputer. Wprawdzie siedzę w szkole i obok mnie Natalka przysypia na infie, to ogólnie jest całkiem spoko. W szkole jest dzień pidżamy i nasza wspaniała klasa od A do Z przyszła w piżamkach. Dzień jest więc dość nietypowy i całkiem w pompkę.

W szkole jak w szkole ale jeśli chodzi o samopoczucie to hmm... przyznam, że jest nieźle. Wzloty i upadki jak zwykle. Raz spędzam dzień na śmiechu i zabawie a raz na płaczu i melancholii. Trudno powiedzieć co dzieje się w moim życiu i sercu, bo nie da się tego opisać słowami. Ale cóż, life i s life...

Kończę bo niedługo koniec lekcji a i tak nie mam za bardzo weny. Buziaki 4 all...


***



Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
06.02.2007 :: 16:04 :: staticline608.toya.net.pl

Justynka

Nooo może byś tak napisała coś raz na jakiś czas... bo jak nic nowego nie było tak nie ma... a przecież masz o czym pisać nie??;D:*
10.01.2007 :: 17:42 :: staticline637.toya.net.pl

Zyta

No w końcu się zebrała w sobie i coś z łąski swojej wymyśliła...:D:D:D Dziołcho, teraz coraz cieplej, a wiesz co nasz czeka? TORY!!! I trzeba tam jak najszybciej iść. Proponuję sobotę lub niedzielę, chociaz dla mnie bardziej niedziela, bo w sobotę będę odpsypiać nocne kino

Talk.pl :: Wróć